Przejdź do treści

Orzechowe napoje roślinne

Witpol - Plant White Migdał png

Napój Migdał

Słodki, kremowy, delikatnie migdałowy i bez dodatku cukrów. W nieskończoność można by wymieniać zalety naszego napoju migdałowego. Przekonaj się sam.

Witpol - Plant White Orzechy Nerkowca png

Napój Nerkowiec

Napój Plant White Nerkowiec zawiera jedynie orzechy najwyższej jakości, co przekłada się na jego wyśmienity smak. Naturalnie występujące tłuszcze jedno- i wielonienasycone mają nieoceniony wpływ na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Aby zachować prosty skład do napoju nie dodajemy cukru, zawiera tylko naturalnie występujące cukry.

Witpol - Plant White Orzechy Włoskie png

Napój Orzech Włoski

Intensywnie orzechowy i dobry dla naszego mózgu. To wyróżniki napoju Plant White Orzech Włoski. Jego wyjątkowy smak doda uroku każdemu porankowi. Naturalnie występujące kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 nie dadzą ci zapomnieć o jego smaku.

Witpol - 1907889 1l Plant White napoje ORZESZKI ZIEMNE nowy korek 800x800 mar20243

Napój Orzeszek Ziemny

Napój Plant White Orzeszek Ziemny nada wyjątkowy akcent każdemu daniu. Jego pozytywny wpływ odczuje cały organizm. Charakterystyczny smak nada nowy wymiar nie tylko codziennej kawie, ale również sprawdzi się w koktajlu, deserze, owsiance oraz daniach kuchni azjatyckiej.

Witpol - Plant White Orzech Laskowy png

Napój Orzech Laskowy

Fani orzechów nie mogą przejść obojętnie obok Plant White Orzech Laskowy. Naturalnie słodki napój świetnie sprawdzi się jako urozmaicenie codziennej diety. Prosty skład idzie w parze wysoką jakością i doskonałym walorami smakowymi. Dodany do kawy, nadaję jej nowy, wyjątkowy smak.

Napoje roślinne z linii Plant White stanowią najlepszy przykład dbałości o szczegóły. Prosty skład oraz naturalny smak, to główne wyróżniki naszej marki. W bogatej ofercie znajdują się napoje na bazie zbóż, orzechów, a także soi i kokosa. Bez laktozy, bez cukru oraz bez zbędnych dodatków. Nie dodajemy cukru, wydobywamy jedynie słodycz ukrytą w roślinach. Nasze produkty cenione są nie tylko przez osoby na diecie roślinnej i bez laktozy, ale też tych, którzy do porannej owsianki szukają czegoś innego niż mleko. Napoje sprawdzą się również jako baza deserów i smoothie.