O nas

Przedsiębiorstwo WITPOL Sp. z o. o. powstało w 1974 roku jako firma rodzinna, która zajmowała się zarówno produkcją, jak i sprzedażą produktów spożywczych. Od samego początku założyciele ponosili nakłady na inwestycje, gdyż w tym zakresie widzieli możliwości rozwoju działalności.
W celu poszerzenia gamy produktowej oraz wprowadzania innowacyjnych produktów, w firmie założony został specjalny dział badawczo – rozwojowy, mający na celu opracowywanie m.in. nowych technologii wytwarzania towarów.  Rok 2013 był momentem przełomowym dla firmy WITPOL Sp. z o. o. Wprowadzono szereg zmian, m.in. organizacyjnych, które miały na celu rozwój przedsiębiorstwa  w zakresie sprzedaży produktów oraz opracowania nowej strategii dla firmy, opierającej się w głównej mierze na dywersyfikacji produkowanego asortymentu. Wśród produktów oferowanych przez firmę WITPOL Sp. z o. o. znajdują się: pieczywo trwałe, tzw. maca, granola bez cukru, wafle ryżowe ekspandowane (naturalne oraz z różnymi dodatkami wzbogacającymi wartość odżywczą), wafle smakowe (m.in. z dodatkiem miąższu dyni, imbiru, cynamonu), kanapki z wafli ekspandowanych z czekoladą, pieczywo ekspandowane wieloskładnikowe, pieczywo chrupkie wypiekane, chipsy ekspandowane, snacki zbożowo – ziemniaczane. Wyżej wymienione wyroby są dostępne w formie krążków, kwadratów, a także trójkątów. Dzięki unikatowym kształtom zwiększa się atrakcyjność tego typu produktów. Ponadto w jednym z zakładów produkcyjnych w Skwierzynie produkowane są pasztety warzywne, mięsne, hummusy, konserwy mięsne, rybne, a także mięsiwa oraz smalec.

Siedziba firmy mieści się w Radomiu przy ul. Chorzowskiej 3A. Ponadto firma posiada dwa zakłady produkcyjne w województwie lubuskim, jeden w Gorzowie Wielkopolskim, drugi w Skwierzynie.

Nasze certyfikaty

Certyfikat IFS_2016_PL_WITPOL_Radom_kolor

Certyfikat IFS_2016_EN_WITPOL_Radom_kolor

Certyfikat IFS_2016_DE_WITPOL_Radom_kolor

 

Certyfikat BIO_2016

certyfikat-bio_2016

CERTYFIKAT IFS WITPOL Gorzow Wlkp

CERTYFIKAT BRC WITPOL Gorzow Wlkp

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż:

 1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WITPOL Sp. z o.o ul. Chorzowska 3A, 26-600 Radom; REGON: 670500703; NIP: 796-003-47-34; KRS: 0000512630.
2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: Krzysztof Radtke iod@wit-pol.com.pl.
3.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji przedmiotu umowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO.
4.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą wspólnicy i pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.
5.Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji;
6.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.
7.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia współpracy.
9.Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu realizacji przedmiotu umowy;
10.Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych  i  nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

OK