Przedsiębiorstwo WITPOL Sp. z o. o. realizuje projekty:

 

 

O firmie

Nadrzędnym celem przedsiębiorstwa WITPOL Sp. z o. o. jest dostarczanie bezpiecznych produktów spożywczych najwyższej jakości. Aby zapewnić wysoki poziom satysfakcji naszych kontrahentów oraz klientów indywidualnych wdrożyliśmy, utrzymujemy i doskonalimy System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny ze standardem IFS Food oraz BRC Food. Jesteśmy najstarszym producentem macy na rynku krajowym.
Do produkcji używamy tradycyjnego, żeliwnego pieca. Nieustannie dążymy do wzmocnienia swojej pozycji wśród producentów pieczyw chrupkich i wafli zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasze produkty są gotowe do spożycia już po otwarciu opakowania! W związku z tym mogą być spożywane o każdej porze dnia zarówno w pracy, w podróży, w szkole jako pełnowartościowy posiłek z uwagi na zastosowane dodatki wzbogacające wartość żywieniową oraz jako zdrowa przekąska, stanowiąca alternatywę dla tradycyjnych chipsów, paluszków. W celu urozmaicenia posiłku oraz wzbogacenia walorów smakowych polecamy umieszczone w naszej ofercie pasztety wegetariańskie, mięsne oraz hummusy.

SMACZNIE I ZDROWO TYLKO Z FIRMĄ WITPOL SP. Z O. O. !

Oferta

  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż:

 1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WITPOL Sp. z o.o ul. Chorzowska 3A, 26-600 Radom; REGON: 670500703; NIP: 796-003-47-34; KRS: 0000512630.
2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: Krzysztof Radtke iod@wit-pol.com.pl.
3.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji przedmiotu umowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO.
4.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą wspólnicy i pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.
5.Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji;
6.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.
7.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia współpracy.
9.Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu realizacji przedmiotu umowy;
10.Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych  i  nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

OK