- KARIERA -
WITPOL sp. z o.o - Polski producent zdrowej żywności, dostarczamy produktów spożywczych najwyższej jakości. Wdrożyliśmy System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności.
WITPOL sp. z o.o - Polski Producent zdrowej żywności, witpol, producent zdrowej żywności, Wit-Pol,Wit-Pol Gorzów, Wit-Pol Skwierzyna, Wit-Pol Radom, Gorzów Wlkp, Gorzów Wielkopolski, Radom, Skwierzyna, produkty spożywcze, bezpieczne produkty spożywcze, zdrowa, żywność, maca, pasztety, pasztet
4577
page-template-default,page,page-id-4577,ajax_fade,page_not_loaded,

KARIERA

Przedsiębiorstwo WITPOL Sp. z o. o. powstało w 1974 roku jako firma rodzinna, która zajmowała się zarówno produkcją i sprzedażą produktów spożywczych. Wśród produktów oferowanych przez firmę WITPOL Sp. z o. o. znajdują się: pieczywo, tzw. maca, granola bez cukru, wafle ryżowe ekspandowane, wafle smakowe, kanapki z wafli ekspandowanych z czekoladą, pieczywo chrupkie, chipsy ekspandowane, snacki zbożowo-ziemniaczane.

Siedziba firmy mieści się w Radomiu. Ponadto firma posiada dwa zakłady produkcyjne w województwie lubuskim, jeden w Gorzowie Wielkopolskim, drugi w Skwierzynie. Aktualnie zatrudniamy ok. 250 pracowników. W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego w Gorzowie, poszukujemy pracowników do działu technicznego.

Technolog Procesu

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

Nadzór  jakościowy nad procesem produkcyjnym, ocena sensoryczna produktów
Wypełnianie oraz zatwierdzanie dokumentacji produkcyjne
Zapewnienie utrzymania oczekiwanych wyników w zakresie jakości produkcji
Nadzór nad przestrzeganiem procedur produkcji
Wsparcie jakościowe, technologiczne pracowników produkcji m.in. prowadzenie szkoleń
Współpraca z pozostałymi działami firmy
Nadzór nad poprawnym rozliczeniem produkcji

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe: technologia żywności
Minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
Mile widziane doświadczenie w ekstruzji i wypieku
Wiedza z zakresu procesów produkcyjnych
Znajomość systemu HACCP
Umiejętność pracy w zespole
Gotowość do pracy zmianowej
Zdolność analitycznego myślenia
Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:

Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach
Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: ikulik@wit-pol.com.pl

Pracodawca przyjazny osobom niepełnosprawnym.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.